Serwer Arma 2 Co - Reaktywacja

Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Instruktorzy

Awatar użytkownika
markooff
major
major
Kontakt:

Serwer Arma 2 Co - Reaktywacja

Post autor: markooff » 24 cze 2017, 01:54

W imieniu Administracji Grupy PGM mam przyjemność poinformować wszystkich miłośników Army 2 - że zdecydowaliśmy się postawić serwer do tej wersji naszego ulubionego symulatora. Serwer został dzisiaj uruchomiony, dziś również przeszedł testy wydajnościowe i systemowe i wkrótce osiągnie pełnię sprawności operacyjnej (dogrywamy aktualnie ostatnie sprawy z kanałami łączności oraz kompletowaniem zestawu misji)

Pełen skład Administracji Serwera ogłosimy w najbliższych dniach, ale już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy ;) - na pewno H@ będzie Husarz, Głównym Taktykiem i Szefem Wyszkolenia - Dawre , a także pojawi się kilka osób lepiej znanych z dotychczasowego serwera Arma 2 Co prowadzonego w ramach Strefy Gier.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich miłośników otwartej - zespołowej rozgrywki milsimowej na niezmodowanym engine Army 2 (jedyne używane mody to CBA oraz TFAR) . Możemy Wam obiecać wszystkim dobrą, nieskrępowaną rozrywkę prowadzoną przez stojącą na bardzo wysokim poziomie kadrę administracyjną oraz ciekawe tryby rozgrywki a także różne okolicznościowe eventy .

Zapraszamy !
Холодно, хмуро...
И мрачно в душе
Как мог знать я что ты умрёшь?

Салют отцам и нашим дедам -
Заветам их всегда верны.
[...]

Awatar użytkownika
Husarz
Przyjaciel niezrzeszony

Re: Serwer Arma 2 Co - Reaktywacja

Post autor: Husarz » 24 cze 2017, 09:26

He he, stara dobra arma 2 jest ponadczasowa, dla jednych dobra bo klasyczna (ja), dla innych zastępstwo nad wymagającą A3.
Markooff jak zawsze musiałeś coś zrobić dla innych kosztem snu - dziękuję.
Traktuj innych, jak sam chciałbyś być traktowany

ODPOWIEDZ