Nowe misje - niekoniecznie treningowe ;)

Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Instruktorzy

Awatar użytkownika
markooff
major(urlopowany)
major(urlopowany)
Kontakt:

Nowe misje - niekoniecznie treningowe ;)

Post autor: markooff » 16 lis 2018, 02:19

Witajcie,

ponieważ zauważyłem że od pewnego czasu na naszym serwerze - popularność biją szybkie misje COOPowe oparte na enginie TRGM-2 , więc przyjrzawszy się kilku z nich postanowiłem nieco je zmodyfikować, tak aby grało się lepiej (a już na pewno odrobinkę ciekawiej i bardziej PGMowo) ;)

I tak na pierwszy ogień poszła TRGM-2 na Takistanie . Dodałem w niej kilka "fjuczerów" rozwijających nasza bazę i jej potencjał (m.in. część naszej logistyki, oraz kilka podstawowych pojazdów typu HUMVee + UH-1Y). Są skoki na HAlo (na fladze NATO), jest zaopatrzenie które można przerzucac śmigłowcem itp . Przeorganizowałem też oryginalne położenia niektórych obiektów , skryptów i triggerów, tak, żeby lepiej (imho) nadawały się do celu w jakim je postawiono.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dorobiłem także pewne rodzaje umocnień dookoła bazy - oczywiście opuszczonych, ale nadal przedstawiających pewną wartość , zwłaszcza kiedy wróg atakuje naszą bazę (można z nich skorzystać by nie dać się tak od razu wybić - mają sporo ciekawych miejsc w tym stanowisko dla moździerzy oraz parę bunkrów)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jest też, niezależnie od samego silnika parę 'niespodzianek' ukrytych w terenie - ale o tym moze później, na razie są to wersje wczesne testowe- gdzie nie rozwinąłem jeszcze w pełni tego co zamyślam - szczególnie w kwestii scriptingu. W wszystko po to, żeby misja była jeszcze ciekawsza i dawała więcej poczucia realnego uczestnictwa w walce i patrolach w niegościnnym zakądku Takistanu.

Misja nosi nazwę TRGM-v2a i dostępna jest dla obu paczek modów - OPEN oraz PGM

Jeśli moje skromne modyfikacje i zmiany się przyjmą - gotów jestem w wolnych chwilach - poprzerabiać resztę tego typu misji.
Холодно, хмуро...
И мрачно в душе
Как мог знать я что ты умрёшь?

Салют отцам и нашим дедам -
Заветам их всегда верны.
[...]

Awatar użytkownika
Kozak
ppor.pilot
ppor.pilot

Re: Nowe misje - niekoniecznie treningowe ;)

Post autor: Kozak » 16 lis 2018, 02:21

Ładne, ładne, aż chciałoby się wrócić do grania :P
Все мы герои фильмов про войну.

Awatar użytkownika
markooff
major(urlopowany)
major(urlopowany)
Kontakt:

Re: Nowe misje - niekoniecznie treningowe ;)

Post autor: markooff » 05 lis 2019, 00:14

04.11.2019 - Aktualizacja (niewielka i głównie paru mechanizmów skryptowych) misji TRGMv2cc na Namalsku.
Холодно, хмуро...
И мрачно в душе
Как мог знать я что ты умрёшь?

Салют отцам и нашим дедам -
Заветам их всегда верны.
[...]

ODPOWIEDZ