Witam,
oto wymagania rejestracji - aby utworzyć konto trzeba podać wiarygodny (działający) adres mailowy, na który przychodzi mail z kodem aktywacyjnym . Dodatkowo dokonywane są sprawdzenia autentyczności adresu oraz wiarygodności domeny z której konto podajecie oraz kilka dodatkowych testów.
Po udanej aktywacji konta - o ile jesteście z PGM lub PSCT - należy zwrócić się do mnie lub innego administratora [patrz memberlist.php?mode=group&g=5] o nadanie uprawnień dla konkretnej grupy.
Wszelkie zauważone błędy czy problemy - proszę zgłaszać w dziale Technicznym.
markooff
Rejestracja na forum
Moderatorzy: Moderatorzy, Instruktorzy
- markooff
- major

- Posty: 5930
- Rejestracja: 22 sty 2017, 19:11
- Lokalizacja: DC (District Cracovia)
- Kontakt:
Rejestracja na forum
Холодно, хмуро...
И мрачно в душе
Как мог знать я что ты умрёшь?
Салют отцам и нашим дедам -
Заветам их всегда верны.
[...]
Επισμηναγός μαρκοοϕϕ
И мрачно в душе
Как мог знать я что ты умрёшь?
Салют отцам и нашим дедам -
Заветам их всегда верны.
[...]
Επισμηναγός μαρκοοϕϕ