Podanie Velek

W tym miejscu trzeba złożyć podanie o przyjęcie do Polskiej Grupy militarnej oraz również w tym miejscu się dowiesz czym się zajmujemy jako Polska Grupa Militarna.

Moderatorzy: Moderatorzy, Instruktorzy

Velek
Nowicjusz

Podanie Velek

Post autor: Velek » 15 maja 2020, 00:17

Imię: Maciek

Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/VelekKartofelek/

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do grupy?

1. Lubię Modern Warfare (czasy bitwy a nie CoD by nie było nie jasności)
2. Chcę być częścią grupy trochę większej i bardziej zorganizowanej niż poprzedniej (ale nie mam nic do poprzedniej)
3. Kupiłem grę Arma 3 i nie chcę by stała sobie na "półce" Steam gdzieś w koncie. Dzięki dołączeniu będę miał możliwość bycia na eventach i treningach.
4.Chcę spróbować czegoś nowego.

Posiadasz doświadczenie w wojskowości prawdziwe lub w grach podobnych do Arma 3?:

-A więc, grałem na paru eventach RDC i PGM jako medyk polowy. Czasem RDC grało bez PGM więc tam też parę eventów było. Czasem grało się również z znajomymi tak bardziej dla beki lecz tutaj nie ma co się rozpisywać. Myślę że nie jestem weteranem tej gry bo do tego absolutnie lecz ogarniam grę w dosyć dobrym stopniu. Oczywiście wiele rzeczy nie wiem lecz by po prostu grać na eventach i treningach spokojnie wystarczy.

Byłeś/Jesteś członkiem podobnej grupy?

-Jestem członkiem a dokładniej byłem członkiem RDC (Rough Diamonds Corps). PGM i RDC (jak napisałem wyżej) miało pare misji ze sobą m.in. w Wietnamie.
- Odszedłem od grupy RDC może z 2 tyg. temu lecz Stiven powiedział że nie ma nic przeciwko bym przeszedł do PGM. Nie pisał tego na forum więc informuje o tym tutaj. W razie wątpliwości można śmiało się go spytać o co chodzi.

Jaką role chciałbyś/chciałabyś wypełniać podczas treningów lub operacji [Piechota, Zwiad, Logistyka, Medycyna, Pancerne, Lotnictwo]?:

-Oczywiście że tak. Zajmowałbym się medycyną, zazwyczaj jak jestem w jakiejś grupie (nie koniecznie w Armie) to idę na medyka.

Jesteś w stanie uczestniczyć w cotygodniowych treningach. Piątek godz.: 19:00-21:00 [Tak/Nie]?

-Jeżeli nic mi nie przeszkodzi (nauka ect.) to TAK. (no i jak będę miał chęć bo nie chcę się nie raz zmuszać bo potem mogę być nie przyjemny)

Jesteś w stanie uczestniczyć w cotygodniowych operacje (miesięczne kampanie). Sobota godz.: 18:00-22:00 [Tak/Nie]?

-Tak, o ile nie przeszkodzi mi nic (nauka ect.) (no i jak będę miał chęć bo nie chcę się nie raz zmuszać bo potem mogę być nie przyjemny)

Składając podanie, oświadczasz, że zapoznałeś/zapoznałaś się z Regulaminem Grupy i akceptujesz postanowienia w nim zawarte.[b/]

Prosiłbym o jak najmniejsze przykuwanie uwagi do wieku. Wiek powie o zdolnościach fizycznych (zazwyczaj) i szczątkowym zachowaniu lecz może wprowadzić również w błąd. Nie raz spotykałem się z negatywną opinią na temat ludzi w moim wieku i nic dziwnego, nie raz jak widzę zachowanie pewnych jednostek to rozumiem dlaczego tak ludzie postrzegają tą grupę. Jest to normalne że starsi będą postrzegali tych młodszych jako tych... głupszych, mniej rozgarniętych ect. I tak jest w każdej grupie wiekowej, nawet osoby powyżej np. 30 roku życia będą patrzały inaczej na osoby w wieku 16 lat.

Awatar użytkownika
Krzycu
starszy sierżant
starszy sierżant

Re: Podanie Velek

Post autor: Krzycu » 22 maja 2020, 16:16

Zapraszamy na rozmowę na naszym ts3 w najbliższym możliwym czasie pod adresem ts3.markooff.net.

Jeśli po rozmowie nadal będziesz zainteresowany to rozpoczniesz etap szkolenia podstawowego który się zakończy egzaminem kadeta. Do czasu egzaminu otrzymujesz rangę kadeta po zdaniu egzaminu otrzymasz stopień szeregowego, po czym dostajesz uprawnienia do działu kadetów gdzie mamy wiele ciekawych materiałów szkoleniowych dla kadetów a po zdaniu egzaminu otrzymasz pełnoprawny dostęp do grupy PGM oraz odpowiedni TAG grupy wraz z działem i materiałami szkoleniowymi nie dostępnymi dla innych użytkowników nie będących członkami grupy PGM.

Krzycu
St. Sier. Krzycu
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać... "

Awatar użytkownika
Krzycu
starszy sierżant
starszy sierżant

Re: Podanie Velek

Post autor: Krzycu » 25 maja 2020, 21:23

Kandydat odbył rozmowę kwalifikacyjną i został przyjęty w poczet Kadetów.
St. Sier. Krzycu
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać... "

ODPOWIEDZ