Podanie: Kub4

W tym miejscu trzeba złożyć podanie o przyjęcie do Polskiej Grupy militarnej oraz również w tym miejscu się dowiesz czym się zajmujemy jako Polska Grupa Militarna.

Moderatorzy: Moderatorzy, Instruktorzy

Awatar użytkownika
Kub4
Kadet

Podanie: Kub4

Post autor: Kub4 » 18 cze 2020, 16:57

Imię: Kuba

Link do Profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198341015728/

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do grupy?

- Ponieważ szukam dużej, aktywnej i doświadczonej grupy do grania w Armę. Moi znajomi nie przepadają za tak realistycznymi grami, więc w tym przypadku nie mogę na nich liczyć. Ja sam interesuję się też historią (głównie jej militarną częścią) i wojskowością co jeszcze bardziej motywuje mnie do dołączenia do Was.

Posiadasz doświadczenie w wojskowości prawdziwe lub w grach podobnych do Arma 3?

- Obecnie z kumplami przygotowujemy się do strzelanek ASG. Poza tym grałem w inne strzelanki typu Battlefield, który jest bardziej dynamiczny i mniej zespołowy (jeśli można to tak nazwać).

Byłeś/Jesteś członkiem podobnej grupy?

- Nie

Jaką role chciałbyś/chciałabyś wypełniać podczas treningów lub operacji [Piechota, Zwiad, Logistyka, Medycyna, Pancerne, Lotnictwo]?

- Myślę nad piechotą lub lotnictwem. Choć raczej postawię na piechotę.

Jesteś w stanie uczestniczyć w cotygodniowych treningach. Piątek godz.: 19:00-21:00 [Tak/Nie]?

- Tak

Jesteś w stanie uczestniczyć w cotygodniowych operacje (miesięczne kampanie). Sobota godz.: 18:00-22:00 [Tak/Nie]?

- Raczej nie. Po prostu nie chciałbym co tydzień w sobotę siedzieć przed komputerem cztery godziny. Odpowiadałoby mi uczestniczenie w operacjach co dwa tygodnie jeśli jest taka możliwość.

Chciałbym też wspomnieć o stosunku do młodego wieku jak w podaniu Velka (mam nadzieję, że dobrze odmieniłem). Ja wiem, że przeciętny trzynastolatek kojarzy się z niekrzesanym cwaniakiem, który robi sobie ze wszystkiego żarty, ale nie jest tak w każdym przypadku. I nie chcę tu siebie zachwalać, ale chodzi mi o to, że z trzynastolatkiem można współpracować tak samo dobrze jak z dwudziesto. Oczywiście, większość dwudziestolatków będzie mieć większe doświadczenie w danej dziedzinie, ale po to są np. te piątkowe treningi żebyśmy nabierali wprawy. Poza tym trzynastolatek może być bardziej "ogarnięty" od przykładowego dwudziestolatka.

Zapoznałem się z Regulaminem Grupy i akceptuję postanowienia w nim zawarte.

Awatar użytkownika
Chester
starszy chorąży
starszy chorąży
Kontakt:

Re: Podanie: Kub4

Post autor: Chester » 21 cze 2020, 11:06

Zapraszamy cię na nasz serwer ts3 pod adresem ts3.armaonline.pl w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy :)
Chester
Obrazek

ODPOWIEDZ