[Skarga] Gracz CMEPTb_Be3qe

Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Instruktorzy

Awatar użytkownika
yeyebonga
plutonowy
plutonowy
Alias: Cichociemny

[Skarga] Gracz CMEPTb_Be3qe

Post autor: yeyebonga » 16 lis 2017, 18:51

Gracz CMEPTb_Be3qe (GUID nie mam, bo nie wiem jak sprawdzić, pytałem parę osób i google)
Jakieś 2-3 tygodnie temu oraz wczoraj (15.11.2017)
Na misji Patrol Ops czarnoruś latał bez ts'a, uznał że samolot którym latam należy do niego, więc zabił mnie na pasie lotniska wysadzając samolot razem ze mną i pysząc się na czacie, że mnie zabił, gdy samolot się zrespił, ten wystartował, po czym zrzucił co najmniej jedną bombę na budynek w bazie obok respa niszcząc go i śmiejąc się, iż nic mu nie zrobimy. Miał częściowo rację, bo z tego co wiem konsola nie działała (?), akurat wtedy wszedł dawre i gościa kick'nął. Ale jego to nie zniechęciło, bo jako że obiecanego bana nie dostał, to teraz praktycznie codziennie sobie wbija na serwer. Wczoraj też był (stąd skarga). Dominacja na czarnorusi. Ja sobie porobiłem misje itd. A ten wszedł, godzinę "afczył", zapewne po to by wsiąść do jakiegoś samolotu, co zresztą zrobił i rozbił zdobyczny f-35 usprawiedliwiając "no panic, it sucks" (albo jakoś tak), gdy zauważyłem mu, że jest On świadom nie latania bez ts'a (widział wielki znacznik na mapie). Odpisał "Fuck the rules!", oraz napisał, że jak będzie chciał latać to będzie latał. Proszę o stosowne ukaranie go, coby nie poczuł się "panem serwera", co wyraźnie robi.

(Przepraszam za ewentualne nieczytelnośći, ponieważ na arma 2 co nie widzę odpowiedniego tematu/wzoru do skargi)
"Po wyciągnięciu zawleczki, szanowny pan granat przestaje być twoim przyjacielem."

Awatar użytkownika
markooff
major
major
Kontakt:

Re: [Skarga] Gracz CMEPTb_Be3qe

Post autor: markooff » 17 lis 2017, 00:31

Spoko, ważne że jest opisane co i za co .
Ban poszedł dziś w godzinach popołudniowych.
Холодно, хмуро...
И мрачно в душе
Как мог знать я что ты умрёшь?

Салют отцам и нашим дедам -
Заветам их всегда верны.
[...]

Επισμηναγός μαρκοοϕϕ

ODPOWIEDZ