Forum pierwsze kroki

PIERWSZE KROKI NA FORUM


 

Witaj nowy graczu! laughing

 

 

Ponieważ nasze forum jest rozwinięte niczym "Księga dżungli", tak też po krótce opiszę Ci jak się po nim poruszać, czyli gdzie co znajdziesz i co z czym się je.


Zacznijmy od dwóch najważniejszych w życiu grupy działów, które zwą się:


1. Rekrutacja do Grupy PGM oraz Regulamin


Na tym forum złożysz podanie do naszej grupy, możesz tam także znaleźć regulamin z którym powinieneś się zapoznać.


2. Eventy, COOPy, i inne Wydarzenia


To forum służy do informowania o planowanych wydarzeniach i zapisów na nie. To najlepsza droga do rozpoznania co nasi mission-makerzy "wysmażyli" na następną rozgrywkę.

 
A gdy już do nas dołączysz to na pewno zainteresują Cię takie tematy jak: "Co mam ubrać na misję?", "Jak się wyposażyć?" lub też podstawy naszej taktyki. Tutaj pomogą Ci poniższe działy:

 

1. Poligon

Tutaj znajdziesz wszystkie materiały szkoleniowe do których z pewnością odniesiemy się w trakcie egzaminu. Jest to bez dwóch zdań najważniejszy dział. Koniecznie przejrzyj go i powtórz sobie najważniejsze pojęcia zanim podejdziesz do egzaminu.


2. Dział kadetów


Tutaj znajdują się: Plan szkolenia wstępnego oraz całkowity plan szkoleń. Ważne rzeczy. Z pewnością warto przejrzeć.

 

3. Treningi kadetów


W tym dziale znajdują się odbyte wcześniej treningi kadetów. Można tam znaleźć coś ciekawego, choć pierwsze skrzypce grają tam dość "mechaniczne" (oficjalne) tematy.


4. Egzaminy PGM


Tutaj opisano wszystkie zdane egzaminy. Jeśli chcesz zobaczyć jak przebiega u nas proces przyjmowania kandydata, to być może warto przejrzeć ten dział. Naturalnie wszyscy w drużynie trzymamy kciuki za to, aby Twój egzamin także się tam znalazł.


5. Kantyna


Rozmowy o wszystkim i o niczym, chill-out, tematy okołowojskowe i zwykły shitposting. Dla każdego coś miłego. 

 


 

Naturalnie to jedynie niewielka część naszych przepastnych zasobów - pozostałe działy odblokujesz już po pomyślnym zdaniu egzaminu

 


Mam nadzieję, że ten poradnik choć odrobinę pomógł Ci w lepszym rozpoznaniu forum i ufam, że już niedługo i Ty będziesz nosił [PGM] przed nickiem

wink


- kuna                                                                                                                                       *Ghostwriting by Kozak

 

Statystyka

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Info

Użytkowników:
8
Artykułów:
17
Odsłon artykułów:
121838

PGM TS Server

Login Form

Iaculis justo posuere metus faucibus hac ante senectus.